Listopad 2013

[Aktualizace] Jessica Haye & Clark Hsiao (NYLON Guys Magazine)

30. listopadu 2013 v 23:56 | Posted by: Fanda |  Photoshoots 2013

Ashley Tisdale nafotila pro dubnové vydání magazinu "Nylon Guys" i nový photoshoot a k dnešnímu dni se příliš fotografií neobjevilo. Proto jsem rád, když Vám mohu nabídnout čerstvou aktualizaci, jež čítá tři nové snímky, jejichž autory jsou Jessica Haye & Clark Hsiao. Předešlé fotografie naleznete ZDE.

abqfygzN abj4uqZI abglya7L

11 miliónů následovníků na Twitteru!

30. listopadu 2013 v 23:48 | Posted by: Fanda |  Latest news

A je to tady! Moment na který jsme všichni čekali a naposledy Vás o něm informovala Domča! Ashley Tisdale nedávno překročila hranici 11 miliónů následovníků na svém Twitteru a tak se zařadila na 57. místo v Top 100 nejsledovanějších (viz celý seznam) na populární sociální síti Twitter. Gratuluji jí a věřím, že brzy Ashley pokročí hranici dalšího milionu!

K této pčíležitosti Ashley nabudila své fanoušky, jelikož ještě před tím, než dosáhla na počet 11ti miliónů následovníků, tak prozradila, že pokud se tomu tak vážně stane, tak odtajní překvapení pro své fanoušky a prvním vodítkem je datum 16.prosince, kdy se dozvíme víc. Pravděpodobně se jedná o novou hudbu z připravovaného třetího albumu!

Twitter: "Šťastné díkuvzdání!! Byla jsem tak nadšená, když jsem se probudila a viděla 11 milionů následovníků a tak, jak jsem zde slíbila přináším první nápovědu..... 16.prosince:)"

Sledujte @ashleytisdale na Twitteru!


Instagram # 107

30. listopadu 2013 v 23:22 | Posted by: Fanda |  Instagram photos

Přišel vhodný čas na rekapitulaci vložených fotografií na osobní profil Ashley Tisdale z Instagramu. K vidění máme hned několik fotografií, které převážně pocházejí z Floridy, konkrétně z ostrova Maui, který Ashley tak miluje a rozhodla se tam se svou rodinou trávit Den díkuvzdání. Kromě svého snoubence Christophera s sebou vzala i svou sestru Jennifer a neteř Mikaylu. Doufejme, že si svátek užila a vy si určitě rozklikněte níže vložené snímky.

Ashley Instagram: "Dnešní dobrodržství s Maui" [1. fotka]

"Nádherný pohled" [2. fotka]

"Šťastné díkůvzdání :) @amfrench #rodina #Florida # vděčnost" [3. fotka]

"Špehuji svého muže a Maui #dobrodružnéDíkuvzdání" [4. fotka]

adtCWuGy acnock8G abcNVeV6 abpt5Ws5

Pracovní odpoledne v Los Angeles

27. listopadu 2013 v 13:52 | Posted by: Fanda |  Candids 2013

Jistě potěším každého fanouška Ashley Tisdale, jelikož se mi podařilo narazit na další nové fotografie, které Ashley zachycují, když si zašla pro svou oblíbenou kávu do kavárny Café v Toluca Lake a tentýž den později byla spatřena v ulicích Los Angeles. Bohužel není známo více podrobných informací, ale jistě budete souhlasit, když napíšu, že jí to moc slušelo. Pro kompletnost informací dodám, že se tomu tak stalo v pondělí (25.listopadu).

Ashley odchází z kavárny Café v Toluca Lake
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Ashley v ulicích Los Angeles
001.jpg

Ashley na cestě do salónu Nine Zero One

27. listopadu 2013 v 13:44 | Posted by: Fanda |  Candids 2013

Ani další dny nezůstala Ashley Tisdale bez povšimnutí a vy se tak díky paparazzi můžete podívat na set fotografií, které byly pořízeny v pátek (22.listopadu) a v tom prvním případě byla Ashley viděna v ulicích Los Angeles, bohužel není známo za jakým účelem brázdila ulice města, ale v tom druhém případě víme, že měla namíeno do kadeřnického salónu Nine Zero One v západním Hollywoodu.

Ashley v ulicích Los Angeles
006.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg 002.jpg

Ashley na cestě do salónu Nine Zero One v západním Hollywoodu
001.jpg 002.jpg 003.jpg 007.jpg 006.jpg

S paparazzi v patách na každém kroku

27. listopadu 2013 v 13:34 | Posted by: Fanda |  Candids 2013

Ani komplikace posledních dnů nás nezastaví před vkládáním nových článků a jistě nepochybuji o tom, že Vás budou zajímat. K vidění tu máme další nové paparazzi fotografie na kterých byla spatřena naše oblíbená herečka při cestě do tělocvičny Equinox v západním Hollywoodu. Pro kompletnost informací dodám, že se tomu tak stalo v úterý (19.listopadu).

006.jpg 007.jpg 008.jpg 005.jpg 002.jpg

Sportovní odpoledne v Runyon Canyon

25. listopadu 2013 v 18:49 | Fanda |  Candids 2013

Vítám Vás tu a pojďme se podívat, jaké aktualizace nám přinesly poslední dny. Ashley Tisdale byla viděna v neděli (17.listopadu), když si se svým snoubencem Christopherem zašli na pěší turistiku do Runyon Canyon v Hollywoodu a jak je vidět, tak to brala Ashley opravdu sportovně. Tentý0 denž byla herečka viděna paparazzi na cestě do restaurace Mo's, kam si pravděpodobně zašla pro něco dobrého a po několika minutách následně restauraci opouštěla. Upřesním, že se tomu tak stalo v Toluca Lake, Californie!

Ashley s Chrisem v Runion Canyon v Hollywoodu
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Ashley přichází do restaurace Mo's v Toluca Lake
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Ashley odchází z restaurace Mo's v Toluca Lake
001.jpg 002.jpg

Zásnubní večírek Ashley Tisdale!

17. listopadu 2013 v 19:36 | Posted by: Fanda |  Personal photos

Ashley Tisdale v srpnu letošního roku oznámila zásnuby se svým přítelem Christopherem Frenchem a zájem o její osobu se rázem zdvojnásobil. Doba ovšem pokročila a Ashley uskutečnila ve čtvrtek večer (14.listopadu) zásnubní večírek pro svou rodinu a přátele! Akce se uskutečnila v Bagatelle LA v západním Hollywoodu a o hudbu se postaral DJ Sean Patrick. Chutné menu tvořilo například kuře s lanýži, krabí tyčinky, tataráček z lososa, salát a dort s monogramem nevěsty a ženicha vytvořený sestrou Jennifer.

Instagram: "Děkuji všem, kteří přišli a oslavovali společně s námi! #zásnubnívečírek"


addPjyCr acwudtBq adfOLE72 abwaL42m

Pravidelným pohybem ku skvělé kondici

17. listopadu 2013 v 19:08 | Posted by: Fanda |  Candids 2013

Po dlouhé době tu máme k dispozici fotografie na kterých byla viděna Ashley Tisdale, když opouštěla svou oblíbenou tělocvičnu Equinox v západním Hollywoodu, kam si zašla v pátek (15.listopadu), aby udržela svou postavu ve skvělé kondici a co si budeme povídat - zásnuby se nezadržitelně blíží, takže i to je nyní jeden z důvodů, proč nezanevřít na pohyb.

006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg

Dětská radost je tím největším potěšením

17. listopadu 2013 v 19:00 | Posted by: Fanda |  Candids 2013

Ashley Tisdale byla viděna minulou neděli (10.listopadu), když měla namířeno do dětského tábora Kesem v západním Hollywoodu, kam přišla podpořit děti, které bojují s rakovinou a také ty, ktěří nad touto chorobou už zvítězili. Ashley ovšem nebyla sama, jelikož se přišel podívat i její snoubenec Christopher French a dobrá kamarádka Kim Hidalgo. Nutno dodat, že je to od všech opravdu pěkné.

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Osobní fotografie nejen z nahrávacího studia!

10. listopadu 2013 v 19:31 | Posted by: Fanda |  Personal photos

Abychom měli vše kompletně pohromadě, takjsem si pro Vás připravil fotografie, které sice pocházejí z Twitteru, ale tentokrát od přátel Ashley Tisdale. První fotografii vložila Emily Osment při obědě mezi natáčením seriálu - "Young and Hungry", o druhý přispěvek se postaral Jonathan Sadowski, taktéž jeden ze členů již zmiňovaného seriálu a třetí fotografie vznikla ve studiu při dabování animovaného seriálu Phineas and Ferb.

Twitter (Emily Osment): "Příliš vypečená jelení žebra @ashleytisdale" [1. fotka]

Twitter (Jonathan Sadowski): "Na natáčení s milovanou @ashleytisdale #youngandhungry" [2. fotka]

Twitter (Swampy Marsh): "Dabování Candace s @ashleytisdale pro nové díly #phineasandferb" [3. fotka]

abnb7w52 adqER9vr adyDcKSQ

Instagram # 106

10. listopadu 2013 v 19:04 | Posted by: Fanda |  Instagram photos

Připravena je pro Vás další várka fotografií, které Ashley Tisdale vložila na svůj oficiální Instagram a upřesním, že se v týdnu zúčastnila natáčení seriálu - "Young and Hungry". Jak si můžete povšimnout, tak znovu změnila barvu svých vlasů, které si nechala upravit od své kamarádky Nikki Lee v saónu Nine Zero One a Ashlyinu hlavu nyní zdobí přeliv v barvě medové blond. Ukázala nám také svůj snubní prsten a to, jak vypadala odlíčená po Halloweenské noci.

Instagram: "Medová blond #ošetřenívlasů @nikkilee901 #jeperfektní" [1. fotka]

"Natáčení #youngandhungry dnes, jsem tak hrdá na náš tým! @wree (není zachycena, ale pracuje na vedení a tak ;) @jessicarhoades @blondiegirlprod @mikaylas_máma" [2. fotka]

"Miluji svůj dnešní outfit. Krajtované rukávy, baseballová bunda a kožené kalhoty. #všečerné" [3. fotka]

"Zpátky do normálu :) Čisté tváře a připravena ke spánku. Halloween byl úspěšný. Noční trik, nebo žert?" [4. fotka]

abteCdTr abmOb6aU actCh7TQ acfQsSUe

Sobotní oběd v restauraci Mo's

10. listopadu 2013 v 18:23 | Posted by: Fanda |  Candids 2013

Společně se nyní po delší době podíváme na zcela nové paparazzi fotografie na kterých byla viděna Ashley Tisdale se svým snoubencem Christopherem Frenchem na cestě do restaurace Mo's na sobotní oběd (9.listopadu). Upřesním, že se tomu tak stalo v Toluca Lake, Californie a vy si užijte nejen fotografie, ale i zbytku dnešního dne!

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Členové HSM po několika letech opět pohromadě!

7. listopadu 2013 v 18:09 | Posted by: Fanda |  Latest news

Divoké kočky jsou zpět! Us Weekly může definitivně potvrdit, že obsazení High School Musical se po dlouhých 5ti letech znovu setkají - a to vše pro dobrou věc! Členové z úspěšné trilogie z roku 2006 se sejdou v prosinci a aktivně podpoří Monique Coleman a její neziskovou nadaci "GimmeMo", která pomáhá investovat a vytvářet programy pro zlepšení života mladých lidí po celém světě.

Soukromé setkání se bude konat v Los Angeles a fanoušci mohou vstoupit do slosování o šanci zúčastnit se! Fanoušci, kteří chtějí mít možnost setkat se s herci můžou darovat finanční částku začínající na $3, aby mohli vstoupit a vyhrát hlavní cenu. Vítěz hlavní ceny bude vybrán náhodně a získá výlet do Los Angeles, aby se připojil k obsazení na uvítací párty HSM VIP.

Lidé, kteří darují více mohou získat další exkluzivní ceny, mimo jiné, - trička, mikiny a slova uznání od svých oblíbených herců.

Svou účast potvrdila Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Corbin Bleu, Lucas Grabeel, Kaycee Stroh, Olesya Rulin a režisér Kenny Ortega. Zac Efron se nezúčastní, ale bude poskytovat vítězi speciální překvapení v podobě videa.

High School Musical měl premiéru v roce 2006. Herci se vrátili o rok později v High School Musical 2 a nakonec natáčeli High School Musical 3: Senior Year, jež definitivně uzavřel tuto kapitolu v roce 2008.
Copyright © by ashleystar.blog.cz
ve spolupráci s efron-z.blog.cz

Instagram #105

7. listopadu 2013 v 0:34 | Posted by: Fanda |  Instagram photos

V posledních dnech jakoby se po Ashley Tisdale doslova slehla zem, ale záchranou nám mohou být fotografie, které Ashley vkládá na svůj oficiální Instagram a podívat se tak můžete, jak probíhalo oslava oblíbeného Halloweenu, dále také na to, jaký si Ashley pořídila náramek Vděnosti, jež vymyslela její kamarádka Kim Hidalgo. K vidění je i její neteř Mikayla a v neposlední řadě nemůže chybět ani ukázka toho, jakými nehty Ashley právě disponuje!

Instagram: "Muluju svůj The Gratitude Bracelet. Vyrobený mou kamarádkou @kimhidalgo, vyber si ten svůj [1. fotka]

"Ooops, udělala jsem to znovu... #zombie #infekce @iamfrench" [2. fotka]

"Smáli jsme se, kouzali se a užívali jsem si to s mou neteří Mikaylou Down #halloweenharvestfestival" [3. fotka]

"Děkuji nailgarden za mé úžasné červené nehty. #jsemšťastná #halloweenpřichází" [4. fotka]

admIQd65 achUveLK abucyO5Q adsQrpqW

Lucky Brand Beverly Hills Store Opening

1. listopadu 2013 v 16:35 | Posted by: Fanda |  Appearances & Events 2013

Ashley Tisdale se po dlouhé době ukázala na nějaké akci a pochopitelně u toho nemohli chybět paparazzi! Jednalo se o slavnostní otevření nové pobočky obchodu s oděvy "Lucky Brand" v The Art of Elysium, kam Ashley zavítala i se svým snoubencem Christopherem. Upřesním, že se tomu tak stalo v úterý večer (29.října) v Beverly Hills.

066.jpg 068.jpg 058.jpg 059.jpg 072.jpg

Nákupy a procházka ulicemi LA

1. listopadu 2013 v 16:29 | Posted by: Fanda |  Candids 2013

V neděli (27.října) byla naše oblíbená herečka viděna, když odcházela z obchodu Rite Aid ve Studio City. Jak je vidět, tak Ashley to moc slušelo a ještě tentýž den byla spatřena po boku svého snoubence Christophera v ulicích Los Angeles, kde svůj den také zakončili příjemnou procházkou. Rozhodně neváhejte a rozklikněte fotografie!

Ashley odchází z obchodu Rite Aid ve Studio City
001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg

Ashley s Chrisem v ulicích LA
006.jpg 007.jpg 008.jpg 009.jpg 010.jpg